Nabídka pro studenty: účast na výzkumu voleb do Evropského parlamentu

Vážené studentky, vážení studenti,

obracíme se na vás s nabídkou účasti na mezinárodním výzkumném projektu týkajícím se nadcházejících voleb do Evropského parlamentu. Pro účely výzkumu, který je organizován kolegy z Universität Koblenz-Landau a Johannes Gutenberg-Universität Mainz, sháníme dobrovolníky, kteří budou ochotni v pátek 16. 5. 2014 sledovat cca 1,5 hodinový přenos televizní debaty kandidátů na post předsedy Evropské komise a po skončení přenosu odpovědět na několik otázek prostřednictvím dotazníku. Debata, kterou bude vysílat ČT24, bude promítána na FSV v Hollaru v místnosti č.112 od 20 hodin. Odměna za účast na výzkumu činí 200,- Kč. Zájemci nechť se hlásí Mgr. Romanu Hájkovi (hajekr@fsv.cuni.cz) nejpozději do 13. 5.

PhDr. Václav Štětka, Ph.D., vedoucí výzkumné skupiny PolCoRe, IKSŽ FSV UK